Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Store Manager - (nie)len pre milovníkov čokolády
Publikované: 4 Oct 2022

Store Manager - (nie)len pre milovníkov čokolády

Bratislava
Predavač Vedúci predajne/prevádzky Vedúci úseku predajne Zástupca vedúceho predajne/prevádzky
plný úväzok
1250 / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta/ky. + variabilná zložka mzdy (v závislosti od splnených cieľov) vo výške 20% zo základnej mesačnej mzdy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient - svetový výrobca prestížnej čokolády - otvára novú pobočku a hľadá Store Managera, teda vedúceho/u predajne. - ak máš prirodzenú autoritu a v rámci tímu dokážeš uplatňovať ľudský prístup a udržiavať priateľskú atmosféru... - ak Ťa baví práca na predajni, s ľuďmi a rôzne problémy dokážeš vyriešiť s úsmevom na tvári... - ak sa dohovoríš po anglicky a Excel pre teba nie je nočná mora... - ak k tomu všetkému miluješ čokoládu...tak potom nie je čo riešiť! Čítaj ďalej, čo všetko možno práve Teba bude na novej pozícii Store Managera/ky čakať! * kompletná zodpovednosť za chod prevádzky, * vedenie tímu, plánovanie smien, * budovanie priateľskej atmosféry s dôrazom na kvalitu a výkon, * aktívny predaj, poradenstvo zákazníkom, obsluha pokladne, * prezentácia tovaru v súlade s firemnými štandardmi, * príjem a výdaj tovaru, inventúry, * pravidelná kontrola kvality tovaru, * administratívne činnosti v súvislosti s vedením prevádzky, * pravidelné meetingy (online).

Zamestnanecké výhody a benefity

Náš klient Ťa rád, okrem platu, odmení aj týmito benefitmi: * seba aj svojim blízkym môžeš dopriať len to najlepšie - automaticky dostávaš 50% zľavu na celý sortiment (teda všetky možné druhy čokolády), * flexibilnú pracovnú dobu si nastavíš tak, ako ti to vyhovuje (v rámci otváracej doby prevádzky - 8 hodín denne), * aby si bol/a zdravý/á, dostaneš Multisport kartu, * ak by si predsa ochorel/a, môžeš si zobrať sick day - až 6x do roka, * práca s ľuďmi dokáže byť náročná, preto si môžeš dopriať až 5 týždňov dovolenky, * taktiež dostaneš ročný kredit v hodnote 480€ v programe Cafeteria, * príspevok na mobilný telefón (každé dva roky), ktorý môžeš použiť aj na súkromné účely, * môžeš zlepšovať svoje skill-y prostredníctvom anglických jazykových kurzov.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

store manager / deputy store manager / vedúci predajne / zástupca vedúceho predajne

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme milú, šikovnú a usmievavú osôbku, ktorá: * má radosť zo zákazníkov na predajni, s úsmevom im dokáže poradiť a pomôcť, * vie, o čom je práca store managera a má už s podobnou pozíciou skúsenosť, * má prirodzenú autoritu, no zároveň uplatňuje ľudský prístup, * dohovorí sa po anglicky - so zákazníkmi, ale aj s nadriadenou, * poradí si s Excelom. Keďže budeš predávať čokoládu najvyššej kvality, určite bude výhodou, ak si na tomto produkte tak trochu závislý/á :) Skúsenosť z oblasti FMCG retail-u je rovnako vítaná.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - svetový výrobca prestížnej čokolády.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontaktná osoba: Regina Kisbenedeková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.