Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Sales Account Manager v oblasti ICT projektov
Publikované: 7 Oct 2022

Sales Account Manager v oblasti ICT projektov

Bratislava
Account manager (Obchod) Obchodný referent Obchodný zástupca Produktový manažér (Obchod)
plný úväzok
2800 eur / mesiac
Spodná hranica platová začína na úrovni 2800 brutto+ kvartálne odmeny. Konkrétnejšia špecifikácia platových podmienok a odmenovej zložky bude upresnená na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nášho klienta skúseného obchodníka/obchodníčku so skúsenosťami v oblasti ICT projektov. Rozumiete oblasti IT a ste dobre orientovaný v oblasti koordinácií vendorov a distribučného businessu v spolupráci s klientmi? Tak neváhajte a pošlite nám svoje CV. Vašou hlavnou náplňou práce bude: - Vyhľadávanie aktívneho kontaktu s obchodnými partnermi s cieľom nadviazania spolupráce a akvizície nových klientov - Koordinácia činností s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti (obchodné, technické a marketingové oddelenie) - Prezentácia spoločnosti, príprava podkladov pre objednávky - Pravidelné analýzy a reporting - Spolupráca, koordinácia a rozvíjanie aktivít s výrobcami v oblasti ICT.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Služobné auto - Multisport karta - Zvýhodnený mobilný paušál - Kurzy cudzieho jazyka poskytované zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Orientácia v oblasti IT prostredií - Skúsenosť v distribučného businessu - Znalosť v oblasti obchodníckych procesov - Znalosti v oblasti businessu s kybernetickou bezpečnosťou je veľkou výhodou

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pozícia je pre nášho klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Nina Káčerová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.