Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior SAP Accountant
Publikované: 12 Oct 2022

Senior SAP Accountant

Malacky
Hlavný účtovník Účtovník
plný úväzok
1700 eur / mesiac
(Finálne mzdové ohodnotenie bude závisieť na skúsenostiach kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva - príprava podkladov a spolupráca na mesačných, štvrťročných a ročných účtovných závierkach - inventarizácia zverených účtov - príprava podkladov a spolupráca pri audite - zabezpečenie včasnej konsolidácie hlavnej knihy, súvahy, výkazu ziskov a strát, atď. v súlade s právnymi predpismi - podpora projektu implementácie systému SAP pre oblasť financií - kontrola základných údajov a poskytovanie usmernenia na zabezpečenie úspešnej implementácie systému SAP - vedenie potrebných školení a stretnutí po implementácii - riešenie problémov v rámci oblasti účtovníctva - analýza a dokumentácia existujúcich finančných procesov - identifikácia osvedčených postupov, návrh zlepšení - podpora ostatných členov tímu

- motivujúce platové ohodnotenie - zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti - mesačný výkonnostný bonus do výšky 80€ / mesiac, vyplácaný kvartálne - 13. plat podľa kolektívnej zmluvy - energetická kompenzácia 30€ / mesiac, vyplácaný kvartálne - nadštandardné príplatky - príspevok na DDS 3% z hrubej mesačnej mzdy - cafeteria systém - 10 € mesačne - stravovanie na pracovisku - príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, športové aktivity a denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - pokročilý
SAP FI/CO - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou - znalosť slovenských účtovných predpisov - znalosť daňových predpisov - vysoká miera zodpovednosti - schopnosť pracovať pod stresom - analytické schopnosti - samostatnosť, flexibilita a ochota učiť sa - komunikačné zručnosti - orientácia na zákazníka

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle.

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Kristína Kurajdová Trnovcová