Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hľadáme nastavovača montážnej linky vo Zvolene
Publikované: 17 Oct 2022

Hľadáme nastavovača montážnej linky vo Zvolene

Zvolen
Nastavovač strojov Operátor výroby
plný úväzok
1072 eur / mesiac
+ bonusový systém + náborový bonus 400eur (100€ po odpracovaní 1 mesiaca, po 3mesiacoch 300€ + navýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 1305 eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úlohou bude nastavovanie a prestavovanie montážnej linky - čiastočná údržba zariadení a strojov na linke - analýza a vyhodnocovanie chybovosti poloautomatickej linky - obsluha a zabezpečenie plynulého chodu výroby, znižovanie prestojov - vyvarovať sa častým poruchám a chybným kusom - vedenie evidencie a komunikácia s nadriadeným - práca je na 3 alebo 4 zmeny (7,5hod, alebo 11,5 hod)

- Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce - Dovolenkový a vianočný príspevok - Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy - Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy - Mesačná variabilná zložka mzdy až do výšky 8% - Zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce - Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod. - Stravovanie priamo v závode na každej zmene – menu len za 0,96 € - Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety - Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod. - Životné a úrazové poistenie

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť v strojárskej výrobe je podmienkou - prax s nastavovaním resp. údržbou výrobných strojov/ liniek - skúsenosti/znalosti v oblasti pneumatiky, mechaniky - vedieť čítať technické výkresy - samostatnosť a felxibilita

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

4

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-11-30

Informácie pre uchádzača

Výberové konanie sa koná priebežné podľa počtu zaslaných CV vhodnými kandidátmi

Pozíciu obsadzujeme pre strojársku spoločnosť, pôsobiacu v automotive oblasti.

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Veronika Rolková