Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Servisný/montážny technik
Publikované: 19 Oct 2022

Servisný/montážny technik

Bratislavský kraj
Montážnik/montér (Strojárstvo)
živnosť
1500 - 2000 / mesiac
1500 - 2000 EUR / mesiac SZČO - úkolové hodnotenie, počas zaškoľovania.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám montážnika/servisného technika, ktorý bude: •Pracovať v dvojčlennom tíme •Montovať tieniacu techniku (interiérové tienenie, garážové brány, pergoly a slnečné plachty) •Zodpovedať za opravu či údržbu takejto techniky •Dodržiavať pracovné postupy a technickú špecifikáciu •Pripravovať materiál pred zákazkou a realizovať zákazky v dohodnutom termíne •Komunikovať so zákazníkmi počas zákazky •Komunikovať s vedením spoločnosti

Zamestnanecké výhody a benefity

Odmeníme Ťa na základe Tvojho pracovného nasadenia a získaných skúseností. Ponúkame motivujúce finančné ohodnotenie ihneď po zaškolení. Máš možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti, ako kmeňový pracovník spoločnosti. Umožníme Ti ďalšie vzdelávanie a profesionálny rast. Práca od pondelka do piatku s voľnými víkendami (denne max. 8 - 9 hod). Získavanie a organizovanie práce zabezpečuje firma. Vozidlo a PHM zabezpečuje zamestnávateľ. Služobný telefón a pracovné oblečenie sú taktiež v réžii firmy. Pracovať budeš počas celého roka - nejedná sa o sezónnu prácu.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, strojárske

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike výhodou - §21, §22, alebo §23. Predchádzajúce čiastočné skúsenosti s príbuzným typom práce (tieniaca technika, brány, vzduchotechnika, PC siete atď.). Výhodou technické myslenie a základná znalosť čítania technickej dokumentácie . Manuálna zručnosť, precíznosť a dôslednosť. Príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom - dobré komunikačné schopnosti. Schopnosť samostatne riešiť situácie u zákazníka.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-02-28

Informácie pre uchádzača

Pracovisko sa nachádza v BA kraji - Bratislava, Trnava, Dunajská Streda, Nitra. Práca sa vykonáva na živnostenské oprávnenie. Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť zaoberajúca sa technikou, stavebníctvom a inovatívnymi mechanizmami. Pozíciu obsadzujeme pre firmu, ktorá sa zaoberá predovšetkým predajom ako aj montážou tieniacej techniky a dekoratívnych interiérových prvkov. Klientelu tvoria predovšetkým súkromné rodinné domy, avšak môže sa objaviť aj väčší developerský projekt. Vďaka priazni zákazníkov patrí firma dlhodobo medzi najväčších odberateľov značiek Corradi, Climax, Leha a Bematech na Slovensku. Firma ponúka sortiment ako - prepracované pergoly, vonkajšie žalúzie, slnečné clony i plachty, ale aj tapety od svetových dizajnérov a ladiace závesy s motorizovaným ovládaním.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.