Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Finančný kontrolór
Publikované: 20 Oct 2022

Finančný kontrolór

Bardejov
Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo) Hlavný účtovník Mzdový účtovník Účtovník
plný úväzok
1200 - 2000 eur / mesiac
Absolvent mzda 1200 € (1000 € fixná časť + 200 € variabilná časť ) Kandidát so skúsenosťami mzda 2 000€ (V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu + nástupný bonus 500€ po splnení zadefinovaných podmienok)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie controllingových činností pri plánovacom procese – budget, forecast. Sledovanie účtovných nákladov na nákladovom stredisku CO-PA v SAP, pravidelné vyhodnocovanie s vedúcimi nákladových stredísk. Riadenie controllingových činností pri mesačnom reportingu – oficiálny reporting výsledkov, bridge, outlook, PPIP, KPI ukazovatele. Podpora v priebehu ročnej uzávierky. Pravidelné a ad-hoc analýzy podľa potrieb manažmentu. Spolupráca s výrobným úsekom s cieľom optimalizovať evidenciu prevádzkovo-hospodárskych informácií a podporovať kolegov s analýzou (finančných) dát. Komunikácia s controllingom centrály, sledovanie a implementácia nových centrálnych inštrukcií a predpisov. Zodpovedá za dodržiavanie predpisov o bezpečnosti práce v rámci svojho odboru. Zodpovedá za ochranu životného prostredia a dodržiavanie zásad environmentálnej politiky v rámci svojho úseku. Optimalizácia interného výkazníctva so zreteľom na aktuálnosť, vypovedaciu schopnosť a včasnú použiteľnosť. Vnášanie odborného know-how do organizačných a služobných jednaní s relevantnými odbornými útvarmi. Pravidelná účasť na služobných jednaniach.

Zamestnanecké výhody a benefity

Možnosť občasnej práce z domu; Stabilné zamestnanie v novej výrobnej hale; Perspektívna práca v Bardejove v medzinárodnej stabilnej spoločnosti; Stravovanie priamo v spoločnosti; Obedy za 1 € na pracovisku; Flexibilná pracovná doba; Pravidelný ročný nárast miezd; Finančný príspevok do DDS; Nástupný bonus 500 € po splnení zadefinovaných podmienok; Možnosť kariérneho rastu; Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel SAP R/3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Kristína Kurajdová Trnovcová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.