Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior účtovník / účtovníčka
Publikované: 2 Nov 2022

Senior účtovník / účtovníčka

Bratislava
Účtovník
plný úväzok
1800 / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už nejaký ten rok skúseností v účtovníctve? Zaujíma ťa externé spracovanie účtovníctva? Ovládaš nemecký alebo anglický jazyk? Ak áno, poď sa pridať k nášmu klientovi, do tímu milých, usmiatych a dobre naladených ľudí. Na čom budeš pracovať? * komplexné vedenia účtovníctva pre klientov, * príprava DPH priznaní (kontrolný a súhrnný výkaz), * spracovanie ročnej účtovnej závierky, * reporting a kontrola účtovných zostáv, * komunikácia s klientom vrátane manažmentu, * poradenstvo pre klientov, * budovanie a udržiavanie vzťahov, * podpora junior kolegom a kolegyniam.

Zamestnanecké výhody a benefity

* intenzívne školenia a vzdelávanie na národnej i medzinárodnej úrovni, * podpora kariérneho i osobnostného rastu, * práca v medzinárodnom prostredí v mladom a dynamickom kolektíve, * atraktívne odmeňovanie, * family friendly balík - flexibilná pracovná doba, homeoffice + rekreačné poukazy, * balík ˝šport & zdravie˝ - Multisport karta, sick day, príspevok na zdravotnú starostlivosť, psychologické poradenstvo.. * firemné akcie a teambuildingy zameraná aj na sociálnu zodpovednosť, * práca v centre Bratislavy v moderných a príjemných priestoroch,

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Asseco Spin - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník / účtovníčka

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Do tímu hľadáme šikovného účtovníka /účtovníčku, ktorý/á spĺňa nasledovné požiadavky: - samostatnosť a zodpovednosť pri riešení zadelených úloh, - tímový duch, - drive pre kariérny rast a vzdelávanie sa, - skúsenosť so spracovaním účtovníctva cca 3 roky, - aktívna znalosť anglického / nemeckého jazyka (B2).

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je jedna z vedúcich daňových a auditových spoločností v Centrálnej a Východnej Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Kontaktná osoba: Dominika Salíni
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.