Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hľadáme nadšenca pre digital marketing (M/Ž)
Publikované: 9 Nov 2022

Hľadáme nadšenca pre digital marketing (M/Ž)

okres Poprad
Marketingový manažér Marketingový špecialista Produktový manažér (Marketing, reklama, PR) Špecialista marketingových analýz
plný úväzok
1800 eur / mesiac
Od 1800 EUR - finálna zložka mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa vytvárať obsah pre sociálne médiá? Chceš byť angažovaný pri tvorbe online stratégií a aj rôznych offline kampaniach klienta? Máš rád prácu na nových projektoch a si pripravený vytvárať relevantný marketingový a komunikačný obsah, ktorý bude riadiť predaj produktov a služieb? Pracuj ako Digital Marketing Executive. Aké by boli tvoje kľúčové zodpovednosti? * vytváranie obsahu sociálnych médií v angličtine * SEO optimalizácia na kľúčových digitálnych platformách * správa platených kampaní * analýza a tvorba prehľadov o kľúčových ukazovateľoch výkonnosti (Google Analytics, Ahrefs) * správa firemnej webovej stránky (WordPress) * produkcia videí, fotografií pre komunikáciu (interne, externe) * tvorba rôznych materiálov pre digitálne a tlačové použitie * spolupráca s externými partnermi * podpora pri plánovaní udalostí (webináre, online podujatia a i.) * iné ad hoc marketingové úlohy Cestovanie je súčasťou práce, nakoľko budeš súčasťou medzinárodného projektu a tímu.

Zamestnanecké výhody a benefity

Benefity spoločnosti budú bližšie špecifikované počas pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Úspešný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky: * minimálne 2-ročné skúsenosti s komunikáciou/obsahovým marketingom/sociálnymi médiami * aktívna znalosť anglického jazyka * komunikačné schopnosti * skúsenosť s copywritingom a tvorbou digitálneho obsahu * predchádzajúca skúsenosť na projektoch * soft skills: time-management, analytickosť, schopnosť riešiť problémy, samostatnosť, proaktivita a pozitívna energia

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Dominika Salíni
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.