Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hľadáme kandidáta so znalosťou IFRS na pozíciu Interný auditor (M/Ž)
Publikované: 18 Nov 2022

Hľadáme kandidáta so znalosťou IFRS na pozíciu Interný auditor (M/Ž)

Bratislava
Finančný analytik (Bankovníctvo) Interný audítor Audítor Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo) Účtovník
plný úväzok
1600 eur / mesiac
Od 1600 EUR/mesačne - výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kandidátov do tímu nášho klienta v Bratislave. Máš skúsenosť z auditu (interný/externý), financií alebo účtovníctva? Patrí znalosť IFRS k tvojím silným stránkám? Si analytický typ človeka a vieš plynule komunikovať po anglicky? Máme pre teba skvelú pracovnú výzvu. Pracuj ako interný auditor so zameraním na IFRS. Tvoja náplň práce by vyzerala takto: * vykonávanie audítorských úloh zamerané na IFRS * hodnotenie a kontrola business procesov spoločnosti * tvorba audítorských správ * analýza údajov na posúdenie výsledkov súvisiacich s auditom * účasť na globálnych, regionálnych a lokálnych auditoch * kooperácia v rámci medzinárodného audítorského tímu

Zamestnanecké výhody a benefity

Klient ponúka benefity ako: * každoročné platové prehodnotenie * finančné bonusy na základe dosahovaných výsledkov * vysoká flexibilita pracovného času * HO/hybridný model práce * práca v moderných priestoroch * dni voľna navyše (sick days, 5 dní dovolenky navyše, starostlivosť o blízku osobu a iné) * plne hradený príspevok na stravovanie * rôzne finančné príspevky (refferal bonus, rizikové a penzijné poistenie, príspevok na dopravu a iné) * Multisport karta O ďalších benefitoch Ťa radi informujeme na pracovnom pohovore :)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pre nás si vhodným kandidátom/kou, ak spĺňaš nasledovné požiadavky: * minimálne 2 ročné skúsenosti v oblasti financií, účtovníctva alebo auditu * znalosť IFRS je podmienkou * aktívna úroveň anglického jazyka (min. B2) * analytickosť, tímovosť, schopnosť aj samostatne pracovať * výborné komunikačné schopnosti (komunikácia s kolegami z rôznych krajín)

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodného klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Dominika Salíni
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.