Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior Retail Account Manager
Publikované: 21 Nov 2022

Senior Retail Account Manager

Bratislava
Hlavný účtovník Account manager (Obchod) Key account manager
plný úväzok
2150 eur / mesiac
Základná mzda začína na 2150€ a závisí od skúseností a predpokladov každého kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú neustále učiť, rozvíjať nové zručnosti, kariérne rásť, riadiť inovácie a zlepšovať skúsenosti klientov v medzinárodnom a viacjazyčnom tíme. - Úlohou tímu je viesť našich predajcov (partnerov predávajúcich na všetkých trhoch v EÚ) k vzájomnému úspechu, z čoho majú úžitok naši zákazníci tým, že ich budeme viesť, budovať dôveru , povzbudzovať sa navzájom a dodržiavať status quo. - Proaktívne oslovujeme našu klientelu prostredníctvom telefonátov a e-mailov. - Vzdelávame klientov o tom, ako optimalizovať svoj rast a ziskovosť, ako aj riešenia, aby boli udržateľné prostredníctvom našich procesov a samoobslužných riešení pomocou našich techník riadenia vzťahov. - Neustále zjednodušujeme procesy, zlepšujeme kvalitu interakcií s dodávateľmi a podporujeme škálovateľnosť a automatizáciu s obchodnými, technologickými a produktovými tímami vďaka našej jedinečnej pozícii procesných expertov, ktorí sú vystavení každodenným činnostiam s dodávateľmi. - Náš tím je hodnotený na základe rôznych metrík, ktoré merajú vplyv na obchodný rast našich dodávateľov, ako aj ich príspevky k projektom a zlepšovanie procesov/nástrojov. - Úlohou bude rokovanie o ročných podmienkach, ako aj o nákladoch a navrhovanie nových služieb s našimi dodávateľmi na vytvorenie spoločných obchodných plánov. - Optimalizácia portfólia produktov predajcu uvedených na trhu, ich viditeľnosť a predaj. - Spolupráca s dodávateľmi na zlepšovaní ich prevádzkovej dokonalosti a dodávateľského reťazca. - Riadenie obchodných a právnych eskalácií prostredníctvom riešenia kritických problémov s cieľom nájsť udržateľné riešenia. - Úlohou je identifikovať nové príležitosti na inováciu a automatizáciu procesov pre lepšiu efektivitu a spoluprácu s partnermi. - Budete vlastniť celé procesy, školiť kolegov, zdieľať osvedčené postupy a zabezpečovať vplyv na interné/externé podnikanie.

Zamestnanecké výhody a benefity

• flexibilné a inkluzívne prostredie pre každého člena tímu s rovnakými príležitosťami na profesionálny rast. • prístup ku globálnej vzdelávacej knižnici (samovzdelávanie, trieda vedená inštrukciami, virtuálne webináre) a špecializovanému mentorskému programu na neustále učenie a rozvoj nových zručností. • rozsiahle vzdelávacie stretnutia, od maloobchodných znalostí až po obchodné a vyjednávacie zručnosti, aby sme účtovných manažérov pripravili na úspech. • možnosť zdokonaľovania jazykových zručností s možnosťou sponzoringu jazykových kurzov. • športové a spoločenské podujatia, priemerne 25 podujatí ročne; od filmových večerov a online kvízov až po turistické výlety a letné oslavy. • flexibilita práce z domu striedavo s prácou z kancelárie – po dohode s manažérom a flexibilný pracovný čas. • čerstvé a bezplatné ovocie a občerstvenie v našich kuchyniach.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

senior retail accountant

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosť angličtiny je nevyhnutná - podmienkou je ovládať plynule okrem angličtiny aspoň jeden z uvedených jazykov - taliančina, nemčina, francúzština, alebo španielčina - preukazovať schopnosti budovať dôveru a vyjednávať alebo ovplyvňovať zainteresované strany v podnikaní a zároveň prejavovať obchodné schopnosti - schopnosť efektívne plniť ciele, úlohy a riadiť viacero priorít - očakávajú sa výborné prezentačné, medziľudské a komunikačné schopnosti - prispôsobivosť a schopnosť riešiť problémy - nadšenie z práce, silná sebamotivácia, ktorá bude prispievať k pozitívnemu tímovému prostrediu - nevyhnutné sú skúsenosti v Microsoft Office (najmä Excel) - neustále zlepšovanie samého seba a prispievať k celkovému rastu tímu mentorovaním a koučovaním ostatných.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

5

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis v anglickom jazyk. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady na danú pracovnú pozíciu.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v službách pre zákazníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.