Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Manažer tímu - Retail Account Manager
Publikované: 21 Nov 2022

Manažer tímu - Retail Account Manager

Bratislava
Finančný manažér Produktový manažér (Obchod) Prevádzkový manažér
plný úväzok
2750 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú neustále učiť, rozvíjať nové zručnosti, kariérne rásť, riadiť inovácie a zlepšovať skúsenosti klientov v medzinárodnom a viacjazyčnom tíme. - Úlohou tímu je viesť našich predajcov (partnerov predávajúcich na všetkých trhoch v EÚ) k vzájomnému úspechu, z čoho majú úžitok naši zákazníci tým, že ich budeme viesť, budovať dôveru , povzbudzovať sa navzájom a dodržiavať status quo. - Proaktívne oslovujeme našu klientelu prostredníctvom telefonátov a e-mailov. - Vzdelávame klientov o tom, ako optimalizovať svoj rast a ziskovosť, ako aj riešenia, aby boli udržateľné prostredníctvom našich procesov a samoobslužných riešení pomocou našich techník riadenia vzťahov. - Neustále zjednodušujeme procesy, zlepšujeme kvalitu interakcií s dodávateľmi a podporujeme škálovateľnosť a automatizáciu s obchodnými, technologickými a produktovými tímami vďaka našej jedinečnej pozícii procesných expertov, ktorí sú vystavení každodenným činnostiam s dodávateľmi. - Náš tím je hodnotený na základe rôznych metrík, ktoré merajú vplyv na obchodný rast našich dodávateľov, ako aj ich príspevky k projektom a zlepšovanie procesov/nástrojov. - Úlohou je viesť tím 7-10 account manažérov - Podpora svojho tímu so zameraním na rast tímu, koučing a rozvoj - Riadiť celoeurópsky program, spravovať metriky výkonnosti a riadiť spoluprácu s medzifunkčnými tímami a zainteresovanými stranami z EÚ - Riadenie ad-hoc projektov, ktoré prispievajú k úspechu a rastu oddelenia a tímov - Iniciatívne s komunikačnými zručnosťami a preukázanou schopnosťou rozvíjať a riadiť vzťahy, dosahovať výsledky a maximalizovať príležitosť na rast podnikania, a to všetko v rýchlom tempe a zmenách životného prostredia.

Zamestnanecké výhody a benefity

• flexibilné a inkluzívne prostredie pre každého člena tímu s rovnakými príležitosťami na profesionálny rast. • prístup ku globálnej vzdelávacej knižnici (samovzdelávanie, trieda vedená inštrukciami, virtuálne webináre) a špecializovanému mentorskému programu na neustále učenie a rozvoj nových zručností. • rozsiahle vzdelávacie stretnutia, od maloobchodných znalostí až po obchodné a vyjednávacie zručnosti, aby sme účtovných manažérov pripravili na úspech. • možnosť zdokonaľovania jazykových zručností s možnosťou sponzoringu jazykových kurzov. • športové a spoločenské podujatia, priemerne 25 podujatí ročne; od filmových večerov a online kvízov až po turistické výlety a letné oslavy. • flexibilita práce z domu striedavo s prácou z kancelárie – po dohode s manažérom a flexibilný pracovný čas. • čerstvé a bezplatné ovocie a občerstvenie v našich kuchyniach.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

manažér tímu v oblasti účtovníctva a ekonomiky

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vyžaduje sa plynulá úroveň angličtiny - minimálne 2 roky skúseností s riadením ľudí a projektov - silné predpoklady stanovovať priority a schopnosti time managementu s vysokou mierou flexibility - efektívne pracovať do krátkych termínov v rýchlom tepme - musíš byť ľahko prístupný, kooperatívny a tímový hráč, ktorý si ľahko získava dôveru a podporu členov tímu - silné interpersonálne a komunikačné schopnosti s preukázanou schopnosťou zaujať rôzne zainteresované strany a byť pôsobivý v zložitých situáciách - Aktívne hľadať riešenia prostredníctvom logického uvažovania a údajov - Skúsenosti s používaním SQL veľkou výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady na danú pracovnú pozíciu.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v službách pre zákazníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.