Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Manažér obchodného tímu (logistika)
Publikované: 8 Apr 2021

Manažér obchodného tímu (logistika)

Bratislavský kraj , Trenčiansky kraj , Trnavský kraj
(Práca vyžaduje cestovanie)
Obchodný manažér Vedúci obchodnej skupiny Obchodný zástupca Obchodný riaditeľ
plný úväzok
2200 eur / mesiac
od 2200€, finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta, medzinárodnej logistickej spoločnosti hľadáme skúseného manažéra obchodu. Vašou úlohou bude: • Vedenie tímu obchodných zástupcov s cieľom zabezpečovať ich profesionálny rozvoj, motiváciu a efektivitu. • Aktívne a cielene vyhľadávanie a oslovovanie významných zákazníkov, prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom, vyjednávanie a uzatváranie obchodných zmlúv, vyhodnocovanie spätnej väzby a podieľanie sa na tvorbe stratégie rozvoja. • Rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí. • Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov. • Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti. • Plánovanie obchodných cieľov.

Zamestnanecké výhody a benefity

• služobné vozidlo aj na súkromné účely • kvartálne odmeny • flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

manažér obchodného tímu

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- predchádzajúca prax s riadením obchodného tímu minimálne 3 roky - predchádzajúca prax s obchodom B2B - aktívna znalosť anglického jazyka - proklientská orientácia, obchodnícky drive, samostatnosť a dobré komunikačné zručnosti

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú logistickú spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Doprava, logistika

Kontaktná osoba:
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.