Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Výrobný robotník do Serede - nástup do interného stavu spoločnosti
Publikované: 14 Apr 2021

Výrobný robotník do Serede - nástup do interného stavu spoločnosti

okres Galanta
Pomocná sila do kuchyne Pomocný kuchár Pomocný pracovník Robotník (Pomocné práce) Montážnik/montér (Strojárstvo)
plný úväzok
3.95 eur /
- orientačná mesačná mzda od 910€ brutto (cca 710€ netto) až 950€ brutto (cca 765€ netto)

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odvoz a navažovanie zlomu - vizuálna kontrola - obsluha dopravných pásov - natieranie zložiek, rezanie zložiek, mletie zlomu - obsluha premixu, príprava náplne, výmena na baliacich automatoch Pracovný čas: 7,5-hod. pracovné zmeny, prípadne 11,5- hod

Zamestnanecké výhody a benefity

- orientačná mesačná mzda od 910€ brutto (cca 710€ netto) až 950€ brutto (cca 765€ netto) - prémie do 14% zo základnej mzdy - príplatok za prácu v sobotu 1,80€/hod. - príplatok za prácu v nedeľu 3,60€/hod. - príplatok za nočnú prácu 1,50€/hod. - príplatok za prácu poobede 0,30€/hod. - príplatok za sťažený výkon 0,60€/hod. - odmena za odpracovanie 12-hod. zmien - 5€/zmena - dochádzkový bonus 50€/mesačne

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- ochota pracovať na zmeny - ochota dopravovať sa na zmeny - NEFAJČIAR - v spoločnosti je zákaz fajčiť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

10

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-05-31

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontaktná osoba:
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.