Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Samostatný operátor do Serede - nástup do interného stavu spoločnosti
Publikované: 14 Apr 2021

Samostatný operátor do Serede - nástup do interného stavu spoločnosti

okres Galanta
Robotník (Pomocné práce) Montážnik/montér (Strojárstvo) Montážnik/montér (Výroba) Nastavovač strojov Operátor výroby
plný úväzok
5.05 eur /
+ bonusy a príplatky nad rámec zákona

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· obsluha automatizovaných strojných zariadení- obsluha baličky, kartónovačky alebo paletizátora, · práca s touch panelmi, · včasné nastavenie zariadenia, · kontrola stavu strojného zariadenia, · prestavenie stroja na základe vyrábaného produktu, · základná operatívna a preventívna údržba zariadenia, · čistiace práce Pracovný čas: 7,5-hod. pracovné zmeny, prípadne 11,5- hod.

Zamestnanecké výhody a benefity

- základná mzda od 5,05€/hod. - prémie do 14% zo základnej mzdy - príplatok za prácu v sobotu 1,80€/hod. - príplatok za prácu v nedeľu 3,60€/hod. - príplatok za nočnú prácu 1,50€/hod. - príplatok za prácu poobede 0,30€/hod. - príplatok za sťažený výkon 0,60€/hod. - odmena za odpracovanie 12-hod. zmien - 5€/zmena - dochádzkový bonus 50€/mesačne

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obsluha strojných zariadení, prevádzka strojných zariadení, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha alebo prevádzka strojných zariadení, nastavovanie strojných zariadení

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Schopnosť dopravovať sa do práce na všetky pracovné zmeny. - Možnosť a ochota pracovať na zmeny - prax na obdobnej pozícií (obsluha alebo prevádzka strojných zariadení, nastavovanie strojných zariadení) - stredoškolské vzdelanie (obsluha strojných zariadení, prevádzka strojných zariadení, technické, elektrotechnické, strojárske) - NEFAJČIAR - v spoločnosti je zákaz fajčiť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

5

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-05-31

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontaktná osoba:
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.