Publikované: 5 May 2021

Revízny technik

Slovensko
(Práca vyžaduje cestovanie)
Revízny technik
plný úväzok
1380 eur / mesiac
Ponúkaná mzda je len orientačná, variabilná. Konečná nástupná mzda bude spravodlivo posúdená na základe predošlých relevantných skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*výkon odborných prehliadok a skúšok VTZ tlakových a plynových v zmysle Vyhlášky MPSVaR 508/2009 Z. z. *vyhotovovanie a aktualizácia plánov revízii VTZ *účasť pri preberacích konaniach novo inštalovaných zariadení *vyhotovovanie odborných posudkov pre zákazníkov *aktívna spolupráca pri vypracovávaní cenových ponúk pre oblasť prehliadok a skúšok VTZ tlakových a plynových

Zamestnanecké výhody a benefity

*služobný automobil *výkonnostná prémia *bonusy na mesačnej báze *podpora odborného vzdelávania *flexibilný pracovný čas *pôsobenie v stabilnej spoločnosti * pre menej skúsených kandidátov, možnosť získať cenné skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokrocily
Microsoft Excel - pokrocily

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

*odborný pracovník VTZ tlakových a plynových podľa §16 ods. 1 Vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z. z. *samostatnosť *dôslednosť *zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do kmeňového stavu. Spoločnosť s dlhodobou tradíciou zaoberajúca sa službami v oblasti elektroinštalácií, správou a údržbou budov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.