Úvodná stránka / Hľadám si prácu / IT Tester s aktívnou nemčinou
Publikované: 12 May 2021

IT Tester s aktívnou nemčinou

Práca z domu
IT tester Programátor
plný úväzok
1100 eur / mesiac
Uvádzame spodnú hranicu, finálna výška mesačnej mzdy závisí od skúseností uchádzača. Benefit v podobe 13. a 14. platu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti poisťovníctva hľadáme IT functional testera softvérových aplikácií. • Návrh testovacích úloh na základe požiadaviek a/alebo funkčných špecifikácií • Vykonávanie funkčného testovania a reportovanie priebehu a stavu test adminovi • Proaktívne riešenie problémov a otázok v úzkej spolupráci s test manažérom a obchodným analytikom • Hlásenie a presný popis chýb Test adminovi a obchodnému analytikovi • Získavanie a udržiavanie know-how pre jeden alebo viac produktov zdieľanie týchto informácií s ostatnými testermi • Podpora test manažéra vo fáze plánovania testu Pobočka firmy sa nachádza v Nitre. Prácu je možné vykonávať vo veľkej miere aj z domu, po uvoľnení pandemických opatrení možnosť Home Office na 80%.

Zamestnanecké výhody a benefity

• Flexibilný pracovný čas • Uvítací balíček pre nového zamestnanca • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu, Podpora odborného vzdelávania • Darčekové poukážky • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR) • Garantovaný 13. plat • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti • Príspevok do III. pilieru dôchodkového sporenia • Celoročné úrazové zdravotné poistenie • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov, akcie pre deti zamestnancov • Rôzne športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Testovanie softvéru - zaklady

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Dobrá znalosť nemčiny - Praktické skúsenosti s testovaním zložitého softvéru v agilnom prostredí sú výhodou - Dobrá znalosť rôznych metodík testovania a aplikácie testovacích nástrojov (napr. Tosca Testsuite, Jira / Confluence) - Certifikáty ISTQB / ISEB výhodou - Analytické myslenie a štruktúrovaný spôsob práce - Skúsenosti v oblasti poistenia sú veľkým plusom - Dobré komunikačné a dokumentačné schopnosti - Angličtina je výhodou, ale nie nevyhnutnosťou - Ochota cestovať párkrát ročne (hlavne do Viedne)

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poisťovníctva. Poskytuje pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka a vo sfére IT.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Poisťovníctvo

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.