Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Elektrotechnický inžinier - vývoj (Senior)
Publikované: 12 May 2021

Elektrotechnický inžinier - vývoj (Senior)

Dubnica nad Váhom
Elektronik Elektrotechnický inžinier Elektrotechnik Konštruktér (Elektrotechnika a energetika)
plný úväzok
1600 eur / mesiac
konečná mzda závisí od skúseností a praxe uchádzača. Koncoročné odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov využívaných v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky, hľadáme skúseneného elektrotechnického inžiniera do vývojového tímu. - Vytváranie dizajnu produktov, vrátane magnetického dizajnu, elektrických schém, simulácie obvodov, matematického výpočtu, návrhu elektromagnetickej kompatibility, výberu komponentov, dizajnových a tolerančných rozpätí a analýz výkonnosti výrobku tak, aby spĺňali elektrické špecifikácie v rôznych podmienkach. - Vykonávanie testov odstraňovanie porúch, diagnostika a analýza základných príčin problémov s podzostavami a konečnou kontrolou na úrovni komponentov. - Vytváranie plánu testovania, testovanie prototypov a zodpovednosť za špecifické kvalifikačné výsledky. - Vytvára kompletnej dokumentácie, vrátane nových projektov: schémy, zoznamy materiálov, správy o špecifikáciách súvisiacich s produktmi a súvisiace postupy. - Revízie návrhu a aktualizácie projektov, pomoc pri prenose dizajnu do výroby - Technická podpora a poradenstvo zákazníkom, marketingovým pracovníkom a softvérovým inžinierom - Ak je pridelený ako vedúci projektu, spravuje dizajn a zdroje vyčlenené na vývoj produktu.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Náborový bonus - Práca v príjemnom prostredí nadnárodnej spoločnosti - Flexibilný pracovný čas - Koncoročné odmeny - Príspevok za odpracované roky v spoločnosti - Firemné podujatia - Finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní a ďalšie motivujúce benefity

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Technické kreslenie - pokrocily

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- analytické myslenie a dôslednosť - schopnosť pracovať v tíme aj samostatne - čítanie elektrotechnickej dokumentácie - osvedčenie o odbornej spôsobilosti 508/2009 Z. z. § 22 - Samostatný elektrotechnik - angličtina výhodou

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient sa špecializuje na dizajn a výrobu produktov používaných v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii a sietí, ozbrojených síl, medicíny ako aj súčiastok pre spotrebnú elektroniku. Technológiou, kvalitou aj parametrami svojich výrobkov patrí medzi svetovú špičku vo svojom obore.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.