Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technik prípravy výroby (elektro)
Publikované: 14 May 2021

Technik prípravy výroby (elektro)

okres Nové Mesto nad Váhom
Elektromontér Technológ (Elektrotechnika a energetika) Technik (Strojárstvo) Plánovač výroby Technológ (Výroba)
plný úväzok
1400 eur / mesiac
Konečná nástupná mzda bude starostlivo posúdená na základe predošlých relevantných pracovných skúseností kandidáta individuálne. Po skúšobnej dobe je možnosť zvýšenia mzdy. Ku mzde sa ďalej vypláca 13. a 14. plat + štvrťročné odmeny.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás elektrika a ste rodený technický typ? Máte v tejto oblasti skúsenosti a chceli by ste sa podieľať na výrobe high-tech zariadení? Hľadáme anglicky hovoriaceho technika prípravy výroby s nasledovnou pracovnou náplňou: * Spracovanie materiálových požiadaviek a výrobnej dokumentácie * Zapracovávanie inžinierskych zmien * Aktívna spolupráca s oddelením výroby pri riešení problémov * Aktívna komunikácia so zákazníkmi pri riešení projektov * Tvorba a aktualizácia nových technických postupov * Normovanie práce (odhad časov montáže)+ materiálové a výrobné kalkulácie

Zamestnanecké výhody a benefity

* 13. plat * 14. plat * Štvrťročné bonusy * Možnosť kariérneho rastu * Jazykové vzdelávanie * Príspevok na PHM * Teambuildingové akcie * Možnosť profesionálneho rastu * Možnosť práce v oblasti hi-tech * Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - zaklady

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 podmienkou * Skúsenosti s elektroinštaláciami, montáž el. rozvádzačov * Skúsenosť s montážou strojných/výrobných zariadení * Ochota cestovať v prípade potreby do zahraničia

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Dcérska spoločnosť, ktorá je dôležitou súčasťou globálnej výskumnej, vývojovej a výrobnej siete materskej spoločnosti. Zaoberá sa výrobu špičkových technológií pre rôzne priemyselné odvetvia.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.