Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Medior/senior .NET/C# developer na interné projekty
Publikované: 15 May 2021

Medior/senior .NET/C# developer na interné projekty

Košice
.NET programátor C# programátor PHP programátor Programátor
plný úväzok
2200 eur / mesiac
Konečná výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá vývojom vlastných softvérových riešení hľadáme skúsenejších programátorov, ktorí sa neboja nových výziev vo svojom obore. Ak je Vašou silnou stránkou platforma .NET a programovací jazyk C#, ale tam Váš záujem nekončí a chceli by ste sa rozvíjať aj v iných technológiách, či už je to Angular, Python, PHP, React, Vue.js, Java a iné, určite sa nám ozvite, ten správny projekt pre Vaše schopnosti a záujmy sa určite nájde. Ako teda vyzerá samotná práca? - pracuje sa v Agile (väčšinou Scrum alebo Kanban) v distribuovaných tímoch po Európe (i keď často je väčšina programátorov na Slovensku) - základom väčšiny projektov je .NET a Microsoft Azure - práca s väčším objemom dát a komplexnejšími databázami (najčastejšie MS SQL) na cloude (Microsoft Azure, ale aj AWS) a v DevOps - projekty zahŕňajú napr. pokročilý ERP systém na cloude, HR systém, "data mining" a "data replicating" projekt (CI/CD za použitia API) Sídlo firmy je v Košiciach, ale v prípade potreby je možné sa dohodnúť aj na práci formou remote. Viac si povieme na prípadnom pohovore.

Zamestnanecké výhody a benefity

• 100% preplatené PN, sick days • podpora v rozvoji, motivácia a starostlivosť o "well being" • Eventy, aktivity (code and coffee sessions, lekcie, kvízy, športové a rodinné akcie) • počas pandémie je možnosť zobrať si všetko potrebné vybavenie k sebe domov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• solídne znalosti .NET, C#, .NET Core • Skúsenosti s Azure DevOps • API programming (na seniornejšie projekty) • 3+ roky komerčných skúseností s vývojom softvéru a webových aplikácií • Znalosť SQL • Kubernetes (Nice to have). • Tímový duch, vysoká miera samostatnosti, schopnosť analyzovať a riešiť problémy, flexibilita (hlavne v prioritizovaní)

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je medzinárodná firma, ktorá pôsobí hlavne v Európskom priestore a zaoberá sa vývojom a nasadzovaním IT riešení pre zákazníkov zo súkromného i štátneho sektoru.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.