Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Výrobný pracovník / Operátor NITRA
Publikované: 18 May 2021

Výrobný pracovník / Operátor NITRA

Nitriansky kraj
Operátor výroby
plný úväzok
905 eur / mesiac
905 EUR/mesiac. Od prvého dňa mesiaca nasledujúceho po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby 935 € brutto + výrobný bonus (0 – 15 % tarifnej mzdy od prvého mesiaca) + trinásty plat + príspevok na dopravu (20 € brutto), atraktívne benefity a sociálny program, priemerný mesačný zárobok 1136€ brutto - 1173 € brutto, ubytovanie

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilitu Staňte sa VÝROBNÝM PRACOVNÍKOM / OPERÁTOROM u renomovaného výrobcu vozidiel prémiovej kvality. Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí. Stanete sa dôležitou súčasťou tímu. Čaká vás práca na výrobnej linke, ktorá využíva najmodernejšie technológie.

Zamestnanecké výhody a benefity

Hľadáte stabilitu Staňte sa VÝROBNÝM PRACOVNÍKOM / OPERÁTOROM u renomovaného výrobcu vozidiel prémiovej kvality. Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí. Stanete sa dôležitou súčasťou tímu. Čaká vás práca na výrobnej linke, ktorá využíva najmodernejšie technológie.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

· prax nie je potrebná · všetko Vás naučíme v Tréningovej akadémii · ochota pracovať na zmeny

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

10

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-06-11

Informácie pre uchádzača

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Stručná charakteristika klienta

výroba

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Martin Konečný
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.