Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Procesný inžinier s angličtinou
Publikované: 24 May 2021

Procesný inžinier s angličtinou

Komárno
Procesný inžinier (Strojárstvo) Technológ (Strojárstvo) Procesný inžinier (Technika, rozvoj) Procesný inžinier (Výroba) Technológ (Výroba)
plný úväzok
1100 - 1300 eur / mesiac
Uvedená mzda je minimálna možná u kandidáta s minimom skúseností. Mzda je posudzovaná individuálne na základe predošlých relevantných skúseností. Pri relevantných skúsenostiach je možná dohoda aj na vyššej mzde. Ku mzde prislúchajú polročné bonusy či príspevok zamestnávateľa do DDS.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti s mnohými oceneniami? Môžeš na sebe pracovať ruka v ruke s nasledujúcou pracovnou náplňou: * dokončenie zadaných projektov súvisiacich s usporiadaním výroby a vylepšením procesov * identifikácia nových výrobných metód na zvýšenie efektívnosti práce * koordinácia procesov zameraných na zdokonaľovanie procesov, ak je to potrebné * koučing a školenie ľudí v nových pracovných metódach

Zamestnanecké výhody a benefity

Zamestnávateľ ponúka široké spektrum benefitov: * polročné odmeny * príspevok do DDS * kariérny rast, pôsobenie v zaujímavom odvetví * nové, moderné priestory * prepracovaný tréningový/zaškolovací plán * teambuildingy * príspevok pri významných udalostiach * strážené parkovanie * jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokrocily

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* technicky orientovaný typ * schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu * organizovaný a metodický prístup k práci * efektívny time-management * schopnosť rozhodovať * schopnosť prinášať nové, vlastné myšlienky a pretvoriť ich do praxe * MS Office na užívateľskej úrovni

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť bola vždy zameraná na prekonanie očakávaní zákazníkov dodávaním produktov a služieb, ktoré nie sú len dobré, ale aj skvelé. Výroba lekárskych, high tech a elektromechanických zostáv.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.