Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Operátor výroby a balenia
Publikované: 25 May 2021

Operátor výroby a balenia

Myjava
Operátor výroby
plný úväzok
630 - 810 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie vreciek od vreckového stroja, ukladanie ich do krabíc podľa internej požiadavky pre výrobu (IPV), prípadne ukladanie do prenosných klietok na ďalšiu manipuláciu. - neustále dodržiavanie kvality výroby a pravidelná kontrola podľa schváleného návodu na kontrolu kvality. - V spolupráci so strojníkom zodpovedá za využívanie strojného zariadenia podľa časového harmonogramu, plnenie výkonových noriem podľa schválených hodinových výkonov. -podieľanie sa na čistení strojných zariadení podľa Návodu na obsluhu strojného zariadenia. - V baliarni sa odoberajú z doprav. pásu balíky vrecúšok, ukladajú sa na palety podľa jednotlivých objednávok.

Zamestnanecké výhody a benefity

- výkonnostný bonus 130€/mesačne - dochádzkový bonus 50€/mesačne - príplatok za poobednú zmenu 0,11€/hod. - príplatok za nočnú zmenu 1,91€/hod. - príplatok za sťažené prostredie 0,76€/hod. - príplatok za prácu v nedeľu 3,82€/hod. - zabezpečená strava - stravné lístky počas víkendov a sviatkov v hodnote 3,83€/odpracovaná zmena

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- odborná spôsobilosť - samostatnosť, flexibilita a zručnosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-09-01

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je výrobca papierových vreciek aj pre potravinové reťazce.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.