Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior Fullstack PHP Developer
Publikované: 26 May 2021

Junior Fullstack PHP Developer

Bratislava
PHP programátor
plný úväzok
živnosť
2000 eur / mesiac
výsledná suma mzdy bude záležať od skúsenosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s jazykom PHP a chcete využiť alebo rozšíriť svoje schopnosti pri vývoji kvalitných riešení? Ponúkame vám šancu stať sa súčasťou malej, modernej slovenskej firmy, v ktorej môžete využiť a rozšíriť si vaše skúsenosti s PHP vývojom. Čo Vás na tejto pozícii čaká? • Vaším denným chlebíčkom bude návrh, kódenie a code review na nových projektoch, ktoré zadávajú naši product owneri. Vo vašej zodpovednosti bude vybrať vhodnú technológiu a návrhové vzory. • Pravidelne budete spolupracovať s ostatnými PHP developermi, našim front end developerom a projekt manažérom vášho projektu. • Dôležité je, že budete riešenia nielen navrhovať, ale ich aj objasňovať a diskutovať o nich s kolegami z tímu. Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávy a pustiť sa aj do kódenia. Využívať budete hlavne Laravel a Symfony. • Okrem väčších projektov na zelenej lúke ako nová objednávka alebo integrácia nových služieb spojená s technickou prerábkou našich systémov sa stretnete aj s operatívnymi úlohami na údržbu a drobné vylepšenia a feature parity projektami.

Zamestnanecké výhody a benefity

• Možnosť navrhovať technické riešenia a držať kvalitu kódu • Možnosti účasti na prednáškach a konferenciách po svete, či už ako návštevník/čka alebo aj ako prednášajúci/a, • Možnosť študovať jazyky (angličtina, nemčina) • Budete sa môcť interne vzdelávať - každý mesiac budete mať 2 celé dni na vlastné projekty • Multisport karta, zápasy vo floorbale, účasť na rôznych behoch • Že sa mimo práce rozhodne zabavíte (splavy, hackathony, grilovačky, firemné raňajky, vianočný žúr), • 6 dní dovolenky navyše a možnosť príležitostného home officu, • Utužovanie kolektívu napríklad pri stavaní 3D tlačiarne, paintballe alebo pri pive

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Laravel (PHP framework) - pokrocily
Symfony (PHP framework) - pokrocily
SQL - pokrocily
GIT - pokrocily

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

PHP developer

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Dobrú znalosť PHP7 a SQL (ideálne MySQL) • Ste zbehlý/á v GIT a composer • Máte pracovnú skúsenosť s MVC frameworkom • Nebojíte sa experimentov a problémov, rád/rada sa z nich poučíte a vymyslíte zlepšenia • Skúsenosť s prácou v tíme je veľkou výhodou • Výhodou je ak máte skúsenosť s písaním automatizovaných testov (PHPUnit, CodeCeption, Selenium...)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je slovenská firma, ktorá to dotiahla zo školského internátu až na jednotku na trhu a zameriava sa na tvorbu webstránok, hostingu a web domén.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Peter Surovy
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.