Publikované: 26 May 2021

Junior nákupca

Bratislava
Nákupca
plný úväzok
2000 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa oblasť nákupu, ovládaš nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a máš chuť sa komplexne vzdelať v danej oblasti? Hľadáme junior nákupcu, ktorý absolvuje komplexný 18 mesačný školiaci proces a následne nastúpi na pozíciu nákupcu. Tvojou úlohou bude: • získať základné vedomosti a znalosti v rámci oddelení na úseku nákupu, • zorientovať sa a zoznámiť s procesmi a celkovým chodom predajní a logistických centier, • naučiť sa rozlišovať kvalitu produktov a zabezpečovať požadovaný objem, • pripraviť sa na vyjednávanie podmienok spolupráce s obchodnými partnermi, • sledovať trendy na trhu a zabezpečovať rozvoj produktového portfólia.

Zamestnanecké výhody a benefity

* zdravie - napr. Multisport karta, vitamínový balíček, darčekový poukaz do lekárne, * rodina - napr. darček pre čerstvých rodičov, * kultúra - napr. lístky do kina, darčekové poukážky na kultúrne podujatia podľa výberu, * výhodný nákup – poukaz do kníhkupectva či zľavového portálu, * merch - jedinečná kolekcia oblečenia a doplnkov pre našich zamestnancov pripravená v spolupráci so známymi slovenskými firmami * príspevok na stravovanie v hodnote 4€/deň, * bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc, * penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200 eur/rok, * možnosť absolvovať sabbatical po 5 rokoch v našej spoločnosti, * občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca, vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam, *odmenu za odporučenie kandidáta, * zľavy u partnerov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Slovenský jazyk - Expert (C2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie * aktívne ovládanie nemeckého jazyka slovom a písmom * pracovné skúsenosti v oblasti obchodu alebo nákupu výhodou * vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu * zodpovednosť, schopnosť presadiť sa, vyjednávať a komunikovať * flexibilita, kreativita, analytické myslenie a nadšenie pre obchod * vodičský preukaz skupiny B.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Práca u nášho klienta nie je len o zamestnaní. Spoločnosť je pevnou súčasťou každého jedného zamestnanca. To dokazuje aj jedna z kľúčových hodnôt spoločnosti. Je to stabilita, ktorá je v týchto časoch dôležitá ako nikdy predtým.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Veľkoobchod

Kontaktná osoba: Róbert Kajzer
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.