Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior Demand Planner
Publikované: 27 May 2021

Senior Demand Planner

Bratislavský kraj
Logistik Manažér logistiky Vedúci nákupu Demand planner Nákupca
plný úväzok
1800 eur / mesiac
Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta. + 13. plat.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie je Vám cudzí supply chain manažment a disponujete analytickým myslením? Aktívne komunikujete v anglickom jazyku? Do tímu nášho klienta hľadáme plánovača dopytu, ktorého úlohou bude zefektívňovanie plánovania a nákupu. Náplň práce: * zodpovednosť za plánovanie dopytu * riadenie dodávateľského reťazca * tvorba forecastov * plánovanie kapacít * práca s historickými dátami * tvorba nákupných objednávok kľúčových položiek * komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti (obchod, marketing, logistika...)

Zamestnanecké výhody a benefity

* 13. plat * dovolenka nad rámec zákonu * finančné bonusy pri životných jubileách zamestnanca (svadba, narodenie dieťaťa, pracovné výročie...) * príspevok na jazykové vzdelávanie * zaujímavé externé i interné školenia * práca v nových priestoroch * teambuildingy, firemné večierky, kvartálne raňajky... * priateľská a veselá firemná atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokrocily

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* angličtina na komunikatívnej úrovni * nemecký/ maďarský jazyk výhodou * znalosť supply chain manažmentu * znalosť SAP MM výhodou * analytické myslenie, schopnosť samostatnej práce

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme do kmeňového stavu nášho klienta, ktorý sa zaoberá predajom produktov pre kancelárie a spoločnosti pôsobiace v B2B segmente.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Henrieta Šimková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.