Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Odborný asistent nákupu
Publikované: 2 Jun 2021

Odborný asistent nákupu

Bratislava
Nákupca
plný úväzok
1339 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si čerstvý absolvent strednej alebo vysokej školy, ovládaš nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a vieš pracovať s tabuľkami. Hľadáme asistenta na oddelenie nákupu. Tvojou úlohou bude: • denná komunikácia s dodávateľmi a oddeleniami centrály, logistickými centrami a kolegami z iných krajín, • spracovávanie zmlúv a vytváranie nákladových reportov, • zabezpečiť administratívu a organizačnú podporu nadriadeného, príprava podkladov a prezentácií, archivácia dokumentov

Zamestnanecké výhody a benefity

* garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky, * benefitný portál v ročnej hodnote max. 250€, z ktorého si ty vyberieš benefity z jednotlivých kategórií, * príspevok na stravovanie v hodnote 4€/deň, * bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc, * penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200 eur/rok, * možnosť absolvovať sabbatical po 5 rokoch v našej spoločnosti, * občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca, * vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam, * odmenu za odporučenie kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Slovenský jazyk - Expert (C2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie obchodného zamerania, absolvent * Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni * práca s pc a programi MS Office * samostatnosť a precíznosť * flexibilita, zodpovednosť a analytické myslenie

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Práca u nášho klienta nie je len o zamestnaní. Spoločnosť je pevnou súčasťou každého jedného zamestnanca. To dokazuje aj jedna z kľúčových hodnôt spoločnosti. Je to stabilita, ktorá je v týchto časoch dôležitá ako nikdy predtým.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Veľkoobchod

Kontaktná osoba: Róbert Kajzer
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.