Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Skladník/čka ovocia a zeleniny
Publikované: 9 Jun 2021

Skladník/čka ovocia a zeleniny

okres Galanta
Skladník
plný úväzok
7.3 eur /
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 20 hod./týž. : 537 € 25 hod./týž. : 671 € 30 hod./týž. : 805 € Pracovný pomer počas letných mesiacov na dobu určitú do 31.8.2021 s možnosťou predĺženia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravovať tovar na základe objednávok z predajní Pravidelne pracovať s bremenami do hmotnosti 19 kg • Podľa pokynov z audio zariadenia zabezpečovať prípravu tovaru na prepravu – balenie, fóliovanie a označenie pripravených paliet • Každý deň urobiť inventúru tovaru

Zamestnanecké výhody a benefity

• Zaujímavú mzdu, • rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu, • pracovný pomer počas letných mesiacov na dobu určitú do 31.08.2021, • postupné zaškolenie, • v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť predĺžiť pracovný pomer na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Ukončené stredoškolské vzdelanie alebo výučný list • Fyzická práca, niekedy aj v chladnom prostredí • Si flexibilný/á, môžeš pracovať cez víkendy a sviatky • Nerobí ti problém pracovať v noci • Potravinársky preukaz PODMIENKA! • register trestov k nahliadnutiu

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

5

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-07-31

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je maloobchodná spoločnosť, ktorá je súčasťou maloobchodnej skupiny Schwarz so sídlom v Neckarsulme, je jednou z popredných spoločností v maloobchode v Nemecku a Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Maloobchod

Kontaktná osoba: Nikoleta Lelovicsová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.