Úvodná stránka / Hľadám si prácu / HR Manažér (s anglickým jazykom)
Publikované: 18 Jun 2021

HR Manažér (s anglickým jazykom)

Bratislava
HR Business Partner HR generalist HR Koordinátor Personálny manažér
plný úväzok
2000 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného človeka z HR oblasti, ktorý je organizovaný, spoľahlivý, má výborné komunikačné schopnosti, ovláda prácu s MS Office, HRIS a plynule sa dohovorí v anglickom jazyku. Hlavná náplň práce: * koordinácia oddelenia ľudských zdrojov v súlade s HR politikou, stratégiou spoločnosti a legislatívou * aktualizácia politík, postupov, ich uplatňovanie, kontrola * participácia na nábore zamestnancov, nástup a výstup zamestnancov * komunikácia s manažérmi, business partnermi, zamestnancami spoločnosti a poskytovanie podpory v rámci HR agendy * plánovanie ľudských zdrojov * talent management, rozvoj, motivácia a hodnotenie zamestnancov * coaching * poskytovanie tréningových programov * administratíva spojená s náplňou práce * participácia na rôznych projektoch, zlepšovaní procesov * správa webových stránok, aktualizácia informácii * reporting

* medzinárodné pracovné prostredie * vzdelávanie a rozvoj v inkluzívnom pracovnom prostredí * sick days * flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ľudské zdroje, Personálny manažment, Ekonómia a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokrocily

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

HR

* min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii v HR prostredí (HR Generalist, Specialist, Team Leader, Manager) * plynulá angličtina * MS Office - pokročilá úroveň, schopnosť pracovať samostatne a komplexne v programoch ako Excel, Word, PowerPoint, Outlook * výborné komunikačné schopnosti (aj v anglickom jazyku) * vyžaduje sa vysoká organizovanosť, precíznosť a schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí * interpersonálne zručnosti, otvorenosť * spoľahlivosť, schopnosť pracovať s dôvernými informáciami * skúsenosti s odborovou organizáciou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, globálnu spoločnosť.

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Dominika Hrklová