Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Inžinier pre podporu e-Mobility u klientov
Publikované: 23 Jun 2021

Inžinier pre podporu e-Mobility u klientov

Dubnica nad Váhom
Elektronik Elektrotechnický inžinier Elektrotechnik Account manager (Obchod) Obchodný zástupca
plný úväzok
2000 eur / mesiac
konečná mzda závisí od skúseností a praxe uchádzača. Koncoročné odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme elektrotechnického inžiniera, ktorý by pomáhal pri implementácii technických e-Mobility riešení u zákazníkov spoločnosti v Európe a podporoval existujúce riešenia produktov zo segmentu "e-Mobility". Náplň práce: - návrh technických riešení zákazníkom využívajúcim e-Mobility, riešenie technických problémov (troubleshooting), poskytovanie spätnej väzby z "terénu" produktovému manažérovi - asistencia pri identifikácii nových trendov v produktoch a technológiách; zber obchodných požiadaviek, technických informácií a ponúk konkurencie - lokálny technický poradca/partner pre zákazníkov e-Mobility na pokyn produktového manažéra; reportovanie zistených skutočností - príprava poznámok o aplikáciách, tréningových materiálov pre Sales a referenčných dizajnov o aplikácii firemných produktov - budovanie dôvery zákazníkov ! na tejto pozícii je až 50% času potrebné cestovať na iné pobočky a k zákazníkom - zamestnanec preto dostane služobné auto.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Služobné auto - Flexibilný pracovný čas - Koncoročné odmeny a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• 3 a viac rokov skúseností v dizajne napájacích zdrojov a 5+ rokov skúseností s aplikačným inžinierstvom alebo technical sales. • Software/Firmware support podmienkou. - analytické myslenie a dôslednosť, riešenie komplexných problémov - personálne a technické interdisciplinárne zručnosti - samostatnosť, schopnosť seba organizácie a prioritizácie povinností - výborná angličtina

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient sa špecializuje na dizajn a výrobu produktov používaných v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii a sietí, ozbrojených síl, medicíny ako aj súčiastok pre spotrebnú elektroniku. Technológiou, kvalitou aj parametrami svojich výrobkov patrí medzi svetovú špičku vo svojom obore.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Peter Surovy
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.