Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Servisný mechanik
Publikované: 23 Jun 2021

Servisný mechanik

Bratislava
Elektromechanik Opravár Servisný technik (Elektrotechnika a energetika) Technik (Strojárstvo) Servisný technik (Výroba)
plný úväzok
1300 eur / mesiac
Konečná nástupná mzda bude spravodlivo posúdená na základe predošlých relevantných pracovných skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Opravy rozmanitého sortimentu strojov a mechanizácie požičovne. * Diagnostika porúch a zabezpečenie ich odstránenia. * Kontrola funkčnosti preberaného/vráteného stroja a mechanizácie zákazníkovi. * Oboznamovanie zákazníka s obsluhou. * Skladová evidencia (sledovanie zásob a spolupráca pri objednávkach náhradných dielov). * Inventarizácia zvereného tovaru a vybavenia * Správne vyplnenie potrebnej dokumentácie a evidencia záznamov o údržbe. * Kvalitný zákaznícky servis. * Prípadné výjazdy v rámci Bratislavskom regióne.

Zamestnanecké výhody a benefity

* Finančné bonusy * Odborné školenia * Príspevok na stravovanie 65% * MultiSport karta * Vitamínový program * "sick days" * Príspevky na osobné životné udalosti * Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokrocily
Microsoft Office - pokrocily

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Skúsenosti na obdobnej pozícii (prax a znalosti s obsluhou a opravami strojov, mechanizácie a zariadení) * Aspoň základné znalosti s prácou na PC * Technický prehľad, fyzická zdatnosť a záujem o odbor. * Technické zameranie na opravy * VP sk. min. B * Veľmi dobrá komunikácia a tímová spolupráca. * Schopnosť dokončiť svoju prácu. * Zvládanie práce pod tlakom. * Zodpovednosť a spoľahlivosť. * Chuť zdokonaľovať sa. * Ochota cestovať v prípade projektovej zákazky v rámci regiónu. Výhodou je: * Znalosť mechaniky, pneumatiky a hydrauliky. * VP sk. C,E * Oprávnenie na VZV (možnosť zaškolenia). * Prax v systéme NAVISION * Odborná spôsobilosť opravovať el. zariadenia.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Klient je na Slovensku jedným z najväčším poskytovateľov inovatívnych riešení v oblasti prenájmu stavebnej techniky.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.