Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Inžinier kvality (vhodné aj pre absolventov)
Publikované: 6 Jul 2021

Inžinier kvality (vhodné aj pre absolventov)

Dolný Kubín
Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality)
plný úväzok
1156 eur / mesiac
1 156 - 1 417 EUR/mesiac - v závislosti od relevantných skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme inžiniera kvality, a to buď pre skúsenejšieho inžiniera kvality alebo aj pre absolventov z prostredia strojariny/ strojárskej technológie s komunikatívnou angličtinou. Pracovná náplň je nasledovná: * Udržiavanie dokumentácie v súlade s s ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001. * Udržiavanie výrobnej a sprievodnej dokumentácie k existujúcim a novým výrobkom, vrátane zavedenia zmien a odchýlok. * Vystavovanie schvaľovacej dokumentácie na existujúce produkty a podpora pri vystavovaní schvaľovacej dokumentácie pri nových produktov. * Riešenie reklamácií od ich prijatia až po uzatvorenie: prijatie reklamácie, vyžiadanie podkladov/vzoriek od zákazníka, určenie riešiteľského tímu, analýza a vyhodnotenie reklamácií, prijatie okamžitých, nápravných a preventívnych opatrení, kontrola účinnosti opatrení, uzatvorenie reklamácie. * Vykonávanie interných auditov systému/procesu/produktu podľa plánu auditov v súlade so smernicou.

Zamestnanecké výhody a benefity

* 13. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti * Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku * Príspevok na DDS * Príspevok na dopravu * Dochádzkový bonus do výšky 350 € * Firemné akcie pre zamestnancov * Finančný bonus za odporučenie nového zamestnanca * Tréningy, vzdelávanie, školenia

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokrocily

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Klient pôsobiaci v oblasti výroby spojovacích prvkov. Klientmi sú poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.