Publikované: 8 Jul 2021

HR Konzultant

Bratislava
HR asistent
plný úväzok
1500 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HR je zodpovedné za poskytovanie portfólia služieb a programov pre zamestnancom a líniových manažérov. Cieľom je vytvoriť prostredie, ktoré zvyšuje produktivitu zamestnancov, konzistentnosť praxe, profesionálny rozvoj a angažovanosť. HR konzultant podporuje HR a Payroll v spolupráci s HR Shared Service Center. Hlavnou úlohou je: - pomoc pri príprave pracovnoprávnej dokumentácie ( zmluvy, dodatky, ... ) - podpora zamestnancov a manažérov v HR otázkach - podpora pri implementácii globálnej HR politiky a programov, na lokálnu úroveň - podpora interného alebo externého HR auditu, prieskumu alebo správ - administratívne úlohy spojené s prac. pozíciou Kontrakt je na dobu určitú - 6 mesiacov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- tímový hráč - flexibilita - prehľad v HR oblasti/legislatíve - výhodou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta. Ďakujeme za pochopenie

Stručná charakteristika klienta

Telekomunikácie

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Telekomunikácie

Kontaktná osoba: Simona Gazdíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.