Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Sales representative
Publikované: 27 Jul 2021

Sales representative

Trnavský kraj
Voderady, Slovensko
Nákupca Obchodný referent Obchodný zástupca
plný úväzok
1000 eur / mesiac
Konečná nástupná mzda bude spravodlivo dohodnutá na základe predošlých relevantných pracovných skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme na sales oddelenie buď skúseného ˝salesáka˝ alebo pokojne aj juniornejšieho kandidáta či absolventa s obchodným duchom a analytickým myslením. Pracovná náplň zahŕňa predovšetkým: * business development, komunikácia s novými klientmi, možnosť občasných pracovných ciest mimo SR za účasti sales manažéra * komunikácia a starostlivosť o existujúcich klientov * správa platieb v AP aj AR * správa údajov o predaji - zásoby, prepravné doklady * štatistika, výkazníctvo * administratívna podpora obchodného oddelenia, fakturácia * predaj a platobná zodpovednosť * sledovanie reklamácií a sťažností a koordinácia zadania údajov v ERP * týždenné, mesačné, štvrťročné, ročné plánovanie predaja * nákup tovaru, objednávanie prepravy

Zamestnanecké výhody a benefity

* 13. a 14. plat 50% * príspevok na dochádzanie do práce 60-100€ * ročné odmeny * flexibilný pracovný čas * preplácané nadčasy (občas cez uzávierku alebo príležitostne , max 10h mesačne)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* nutnosť ovládania angličtiny /zahraničný nadriadený, prípadné služobné cesty/ * analytické myslenie, práca s číslami * efektívny time management

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Informácie pre uchádzača

V prípade Vášho záujmu prosím o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Klient je dodávateľom ocele. Pre našich zamestnancov sa snažíme vytvárať priaznivé pracovné podmienky a zaujímavé sociálne programy.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Róbert Kajzer
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.