Úvodná stránka / Hľadám si prácu / C# /.NET Backend Developer
Publikované: 16 Aug 2021

C# /.NET Backend Developer

Práca z domu
.NET programátor C# programátor Programátor
plný úväzok
živnosť
3000 eur / mesiac
Horná hranica mzdy sa bude odvíjať od seniority každého kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí na trhu kuriérskych služieb a zameriava sa na prepravu zásielok, nielen na celom území Slovenskej republiky, ale aj vo vybraných krajinách , hľadáme C#/.NET Backend Developer-a. Čo bude vašou náplňou práce? • Vývoj a rozširovanie funkcií informačného systému • Implementácia nových požiadaviek • Vývoj aplikačnej a business logiky • Modernizácia staršieho modelového systému • Backend zákazníckych aplikácií • Ladenie a testovanie systémov Prácu je možné vykonávať aj remote, s tým, že minimálne 1x za 2 týždne je potrebné dostaviť sa do kancelárie (nachádza sa v Bratislavskej Rači).

Zamestnanecké výhody a benefity

S akými benefitmi môžete počítať? • Stravné lístky • Služobný telefón • Služobný počítač • Flexibilný pracovný čas • Home Office

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C# - pokrocily
.NET - pokrocily
SQL - pokrocily
Transact-SQL (T-SQL) - pokrocily
GIT - pokrocily
Rest API - pokrocily

Počet rokov praxe

3

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Poprosíme uchádzačov, aby k svojmu CV/reakcii pripojili aj ukážku svojho kódu, alebo odkaz na repozitár, ideálne aj s krátkym popisom, prípadne kontextom. Ďakujeme

Stručná charakteristika klienta

Náš klient pôsobí na trhu kuriérskych služieb. Zameriava sa na prepravu zásielok nielen na celom území Slovenskej republiky ale aj vybraných krajín zahraničia.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Doprava, logistika

Kontaktná osoba: Peter Surovy
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.