Publikované: 24 Aug 2021

Technik lakovania

Trnavský kraj
Trnava, Slovensko
Lakovník/lakovač (Automobilový priemysel)
plný úväzok
1250 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného technika lakovania, ktorý bude zodpovedný za správne nastavenie a chod lakovacej linky a kvalitu lakovaných dielov. Tvojou úlohou bude: > Zodpovedať za výkon ktorý je stanovený na denný limit a kvalitu lakovaných dielov > Vykonávať dennú údržbu, kontrolu linky a lakovacích boxov, funkčnosť lakovacích pištolí a meranie viskozity farieb > Úzko spolupracovať s oddelením údržby pre odstránenie vzniknutých porúch a problémov linky - boxov > Odstraňovať a riešiť kvalitatívne nezhody v spolupráci s odd. kvality, vedúcim zmeny a supervízorom procesu > Kontrolovať a dodržiavať pracovné a technické postupy podľa automotive štandardov, kvalitu procesov vo výrobe, navrhovať a realizovať opatrenia na zvyšovanie kvality, odstraňovať príčiny vzniku nekvalitnej výroby v spolupráci s pracovníkmi oddelenia kvality a procesným inžinieringom > Kontrolovať pracoviská pri nábehu výroby a zabezpečovať spustenie lakovacej linky podľa plánu výroby > Upozorňovať na možné optimalizácie výrobných a pracovných procesov > Dodržiavať technologické podmienky procesov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

> Prax z priemyselnej výroby zameranej na proces povrchovej úpravy lakovaním > Skúsenosť s procesom lakovania, nastavovaním liniek, meraním parametrov farieb, mixážou farieb je nevyhnutná > Technické myslenie v kombinácii s praktickou zručnosťou je podmienkou > Ochota pracovať v 12-hodinových zmenách > Anglický jazyk - výhodou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-09-24

Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive.

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Simona Gazdíková