Publikované: 25 Aug 2021

Dátový Analytik

Bratislava
Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko
Databázový analytik IT analytik
plný úväzok
2100 eur / mesiac
Horná hranica mzdy sa bude odvíjať od seniority každého kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád prácu s databázami a skúsenosti s programovacími jazykmi? Vieš sa vynájsť a nestrácaš prehľad aj keď si zahltený informáciami? Tak potom hľadáme práve teba. Pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca prevažne v oblasti e-commerce hľadáme dátového analytika. Čo bude Vašou náplňou práce? • Návrh, vývoj a údržba údajov na riadenie kľúčových obchodných rozhodnutí • Hľadať najlepšie postupy pri podávaní správ a analýze: integrita údajov, návrh testu, analýza, validácia a dokumentácia • Zhromažďovanie požiadaviek a poskytovanie kompletných riešení pre reporting • Vyvíjať a publikovať automatizované nástroje a reporty • Neustále zlepšovať procesy reportingu a analýzy, automatizovať alebo zjednodušovať automatizovanú podporu pre zákazníkov • Riadiť projekty a platformy zameriavajúce sa primárne na zákazníkov

Zamestnanecké výhody a benefity

• ročné členstvo v lekárskej spoločnosti • životná poistka • starobný dôchodok • stravenky • kariérny rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, Štatistika, Financie, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

dátový analytik

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Vysokoškoslé vzdelanie I. - II. stupňa • Skúsenosti s rozsiahlymi skladovými a analytickými projektmi, vrátane používania AWS technológií-Quicksight, Redshift, S3 alebo iných veľkých dátových technológií • Skúsenosti s používaním SQL, ETL a databáz v podnikateľskom prostredí s rozsiahlymi a komplexnými údajmi

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Prosím, zasielajte nám životopisy v anglickom jazyku. K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Klientom je nadnárodná americká spoločnosť prevažne pôsobiaca v oblasti e-commerce.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Veľkoobchod

Kontaktná osoba: Peter Surovy
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.