Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Zákaznícka podpora s NJ a AJ
Publikované: 26 Aug 2021

Zákaznícka podpora s NJ a AJ

Nitra
Prešov, Slovensko
Administratívny pracovník, referent Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1000 eur / mesiac
1000 EUR/ mesiac, po skúšobnej dobe a zaškolení 1100 EUR +13.plat rozdelený v štvrťročných odmenách

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent/ka, nemáš pracovné skúsenosti, ale rád/a komunikuješ v NJ a AJ, tak hľadáme práve teba. * tvojou náplňou práce bude podpora klientov prostredníctvom emailu a telefónu (60% komunikácie prebieha v NJ, 40% v AJ) * riešenie zákazníckych sťažností a technických požiadaviek prostredníctvom Call-Ticket systému

Zamestnanecké výhody a benefity

* práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie * možnosť ďalšieho vzdelávania * jazykové kurzy hradené spoločnosťou * odmeny štvrťročne * odborné školenia hradené spoločnosťou * práca v mladom, dynamickom tíme * home office počas Covid 19 * stravne lístky/ príspevok na stravovanie 3,90 eur plne hradený spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* orientácia na zákazníka * znalosť NJ a AJ je nutnosť * časová flexibilita, práca na zmeny (od 06:00-18:00, tzn. 1. Týždeň od 06:00-14:00 , 2. Týždeň 8:00-16:00, 3. Týždeň 10:00-18:00)

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť je poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Bankovníctvo, peňažníctvo

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.