Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Zástupca vedúceho výroby
Publikované: 27 Aug 2021

Zástupca vedúceho výroby

Voderady
Vedúci výroby
plný úväzok
1800 eur / mesiac
od 1800€ brutto (finálna výška mzdy závisí od zručností a skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vedením ľudí a plánovaním výroby, máte technické znalosti a aktívne ovládate anglický jazyk? Hľadáme zástupcu vedúceho výroby. Vašou úlohou bude: • denné plánovanie výroby v spolupráci s obchodným oddelením, • koordinácia pracovných zmien a personálu vo výrobe, • reportovanie a analýza výrobného procesu, • kontrola nakúpeného materiálu, • kontrola a dohľad nad školeniami pre zamestnancov, • kontrola a dohľad nad dodržiavaním zásad ochrany zdravia a bezpečnosti a vnútropodnikových pravidiel, • zodpovednosť za kontrolu kvality počas výrobného procesu, • spolupráca pri udržiavaní environmentálneho povedomia v spoločnosti a plnení cieľov SEM, • koordinácia separácie odpadu, • zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel ochrany zdravia a bezpečnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

zástupca vedúceho výroby

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* technické znalosti z oblasti výroby * prax na pozícii zástupca vedúceho výroby alebo podobnej pozície min. 3. roky * skúsenosti s vedením ľudí * skúsenosti s plánovaním a riadením výrobného procesu * anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť ponúka rôzne typy ocele podľa požiadaviek zákazníka a podľa finálneho produktu, na ktorý sa využíva. V súčasnosti medzi zákazníkov patria dodávatelia pre automobilový priemysel, výrobcovia bielej techniky a podobne.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Róbert Kajzer
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.