Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Fakturant/ka (vhodné aj pre absolventov), skrátený úväzok
Publikované: 8 Sep 2021

Fakturant/ka (vhodné aj pre absolventov), skrátený úväzok

okres Dolný Kubín
Fakturant Špecialista fakturácie a platieb
plný úväzok
skrátený úväzok
na dohodu (brigáda)
1000 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu fakturant. Práca je vhodná aj pre absolventov aj pre skúsenejšieho kandidáta s podobnou pozíciou. - ide o výpomoc s nahadzovaním faktúr - spracovanie pošty, pokladne, cestných výkazov a celkovo podpora účtovnému oddeleniu - práca v programe SAP, SOFTIP - možnosť HO po zaučení, vhodné aj popri práci, flexibilný pracovný čas, zamestnanie na dočasné pridelenie alebo dohodu

Zamestnanecké výhody a benefity

- možnosť získania pracovných skúseností z účtovníctva, financií z prostredia výrobnej spoločnosti - podpora zo strany skúsenejších kolegov - flexibilné platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, obchodná akadémia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax ideálne v oblasti fakturácie alebo prostredia účtovníctva, prípadne administratívy výhodou - schopnosť učiť sa - flexibilita - tímový duch

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Klient pôsobiaci v oblasti výroby spojovacích prvkov. Klientmi sú poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.