Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Finančný riaditeľ s komunikatívnou angličtinou
Publikované: 8 Sep 2021

Finančný riaditeľ s komunikatívnou angličtinou

Žilinský kraj
Finančný manažér Vedúci oddelenia Ekonomický/finančný riaditeľ
plný úväzok
2500 - 3500 eur / mesiac
Uvedená mzda je len orientačná. Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od relevantných skúseností kandidáta individuálne. Možno aj vyššej mzdy ako je uvedené.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu finančného manažéra. Ak máte s podobnou pracovnou pozíciou skúsenosti, hovoríte plynule anglicky a ste komunikačne zdatný, máme pre Vás voľné pracovné miesto s nástupom ASAP. Medzi pracovnú náplň bude patriť hlavne: * Zodpovednosť za mesačné finančné uzávierky a reporting z výroby * Zostavovanie budgetu pre celú spoločnosť, úzka komunikácia s ostatnými oddeleniami * Koordinácia ročného odhadu/rozpočtového procesu, aby ste zaistili zosúladenie s celkovými európskymi a globálnymi (finančnými) cieľmi a očakávaniami * Aktívna komunikácia s finančnými tímami mimo SR * Zodpovednosť za implementáciu a udržiavanie potrebných vnútorných kontrol, zabezpečenie presnej účtovnej závierky * Cieľová osoba pre externé kontakty, ako sú externí audítori, daňoví poradcovia, interní audítori spoločnosti a advokáti

Zamestnanecké výhody a benefity

* Flexibilný pracovný čas * Možnosť HO * 13. plat * Pravidelné vzdelávanie, školenia * Dochádzkový bonus * Príspevok do DDS a iné

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokrocily

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií v podobnej pôsobnosti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• komunikatívna angličtina PODMIENKOU • analytické myslenie • znalosť účtovných a finančných princípov • schopnosť tímovej práce so silnými schopnosťami spolupráce a koučovania • silné komunikačné zručnosti a riadenie kolektívu • zorganizovanosť a flexibilita s vysokým stupňom zodpovednosti a ste schopný plánovať, stanovovať priority a prispôsobovať sa v meniacemu prostrediu

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Stručná charakteristika klienta

Predstavený telefonicky/ na pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.