Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Programátor CNC strojov
Publikované: 21 Sep 2021

Programátor CNC strojov

Trenčín
CNC programátor
plný úväzok
1400 eur / mesiac
od 1400€ (finálna výška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš technologické postupy, vieš čítať výkresovú dokumentáciu a vieš programovať CNC stroje? Hľadáme CNC programátora. Tvojou náplňou práce bude: • zabezpečuje na základe technologického postupu a výkresovej dokumentácie tvorbu programov v systéme (Siemens, Heidenhein, Fanuc) na CNC stroje, • zavádza CNC programy na príslušné strojné zariadenia, zabezpečuje uloženie, zálohovanie a odladenie programov vo výrobe, • posudzuje vhodnosť nových výrob z hľadiska možnosti realizácie, • zaškoľuje operátorov výroby pre riadiace systémy, • zabezpečuje aktualizáciu a ladenie riadiacich programov pri zmene výroby, príp. pri poruche, • zabezpečuje údržbu a zmeny riadiacich programov technológií vo výrobe, • zabezpečuje efektivitu výrobného procesu.

Zamestnanecké výhody a benefity

• pružný pracovný čas • odmeny pri pracovných jubileách • príspevok na DDP (3. pilier) • skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom • možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenský odbor

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

CNC programátor

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* stredoškolské odborné, vysokoškolské I. a II. stupňa, odbor strojárstvo * znalosť programov (Siemens, Heidenhain, Fanuc) * práca s počítačom a príslušným CAM softvérom * tvorba technologických postupov * technologické znalosti v oblasti ľahkého obrábania (ľahkých dielcov a odliatkov) * anglický (nemecký) jazyk výhodou * prax min. 2 roky

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujem pre nášho klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.