Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Predajca Produktov v Showroome
Publikované: 24 Sep 2021

Predajca Produktov v Showroome

Bratislava
Bratislava, Slovensko
Odborný predajca Predavač Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
890 eur / mesiac
Od 890 EUR/mesiac Priemerná mesačná mzda vo výške 1 200 EUR, z toho fixná zložka 890 € + variabilná zložka (do výšky 240 EUR) +13. plat vo výške fixu. Ďalšie finančné a nefinančné benefity do výšky cca 520 € ročne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou práce? • Predaj tovaru a služieb zákazníkovi • Telefonická a e-mail komunikácia, kontaktovanie zákazníkov • Tvorba cenových ponúk a riešení • Objednávanie tovaru • Práca s CRM a účtovným softwarom • Udržiavanie poriadku na pracovisku a dokladanie tovaru • Príjem evidencia a výdaj servisných zákaziek Čo oceníme? • Priateľská a komunikatívna povaha • Chuť pracovať v kolektíve, udržiavať pozitívnu atmosféru • Ochota učiť sa nové veci • Nápady a poznatky z lepšeniu chodu prevádzky

Zamestnanecké výhody a benefity

Čo ponúkame? - Prácu v príjemnej predajni v priateľskej atmosfére - Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Program benefitov na nákupy - Odborné vzdelanie v obore - Lákavé odmeny pri pracovných a životných výročiach - 13. Plat - Zaujímavé firemné akcie - Vianoce, workshopy, teambuildingy, výlety - Zamestnanecké ceny pri nákupe predávaných produktov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - zaklady
Pokladňa - zaklady
Skladové hospodárstvo - zaklady
Microsoft Office - zaklady

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Komunikatívnosť, chuť pracovať s ľuďmi, pozitívny prístup k práci - Kreatívne myslenie, tímový kráč

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-10-31

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti. Ako zodpovedný, spoľahlivý rodinný podnik patrí spoločnosť k najatraktívnejším zamestnávateľom v danom odvetví. V súčasnosti pracuje na úspechu viac než 13.500 zamestnancov v 70 krajinách. Je dynamicky sa rozvíjajúca dcérska spoločnosť, ktorá ponúka rôzne pracovné pozície v obchode, marketingu alebo na servisnom oddelení.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Maloobchod

Kontaktná osoba:
Email:

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.