Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista/ka cenotvorby v logistike
Publikované: 13 Oct 2021

Špecialista/ka cenotvorby v logistike

Bratislava
Špeditér Rozpočtár/kalkulant Špecialista fakturácie a platieb
plný úväzok
1500 - 1800 eur / mesiac
+ variabilná zložka mzdy do 20% zo základnej mzdy (v závislosti od výsledkov firmy a výsledkov zamestnanca v pomere 1:4)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa v novom zamestnaní cítiť ˝ako doma˝? Tvojim revírom je Excel a vyznáš sa v cenotvorbe cestnej nákladnej prepravy? Ak je Tvojou odpoveďou 3x áno, tak čítaj ďalej! Do nášho tímu na oddelenie nepriamej operatívy hľadáme špecialistu/ku cenotvorby. Tvojou pracovnou náplňou bude: * analýza a spracovanie tendrov a cenových dopytov; * vypracovanie cenových ponúk; * naceňovanie tendrov / cenových dopytov pre rôzne transportné módy; * navrhovanie optimálnych zákazníckych riešení; * zlepšovanie procesu naceňovania na základe skúseností; * komunikácia so zákazníkmi a obchodníkmi počas prípravy ponuky.

Zamestnanecké výhody a benefity

* zaujímavá práca v príjemnom a mladom kolektíve * open door policy, rodinná atmosféra * odmeňovací program na základe merateľných výsledkov * ovocný deň 1x v týždni * home office - 1x/týždeň (v období pandémie úplne HO) * sickdays * školenia potrebné na vykonávanie práce * sociálny program (športové aktivity, príspevok na jazykový kurz a i.) * teambuildingy, spoločné akcie * motivačné súťaže, lokálne a globálne firemné kampane, workshopy * možnosť kariérneho rastu * plne hradené stravné lístky a i.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - expert

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

cenotvorba v cestnej doprave / špeditér

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme: * majstra/ majsterku Excelu, ktorý/á sa nezľakne akejkoľvek výzvy v tomto programe; * človeka so skúsenosťou v cestnej preprave; * človeka s anglickým jazykom na komunikatívnej úrovni. Je pre teba plusom ak: * máš zodpovedný a samostatný prístup k práci; * máš logické myslenie; * rád/a komunikuješ so zákazníkmi; * máš obchodné zmýšľanie * si priateľský/á a ľudský/á.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Vedúca značka v oblasti logistiky.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Doprava, logistika

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.