Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Majster vo výrobe
Publikované: 15 Oct 2021

Majster vo výrobe

čab
Čab 268, 951 24 Nové Sady
Majster výroby
plný úväzok
1200 - 1440 eur / mesiac
Od 1 200 EUR/mesiac - základná mesačná mzda brutto - k základnej mzde je vyplácaná pohyblivá zložka mzdy 20%, + 13.-ty plat v prípade plnenia ukazovateľov firmy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadiť výrobný proces zvereného pracoviska a prijímať operatívne opatrenia na zabezpečenie plnenia plánu, - Spolupracovať s konštruktérom, s kontrolórom kvality, - Zodpovedať za dodržiavanie technologickej disciplíny, za dodržiavanie výkresovej dokumentácie, technologických postupov a za dodržiavanie kvality práce, - Dohliadať na dodržiavanie pracovných postupov, vnútropodnikových predpisov a predpisov BOZP a PO - Zodpovedať za zaškoľovanie nových zamestnancov na pracovisku - Sledovať rozpracovanosť jednotlivých zákaziek vo výrobe - Spolupracovať s manažérom výroby pri riešení problémov a koordinácii výroby

Zamestnanecké výhody a benefity

- široký sociálny program, kino, welness, divadlo a spoločné podujatia - doplnkové dôchodkové poistenie - odmeny pri životnom jubileu. narodení dieťaťa, svadbe a pod. - pružná pracovná doba - teplé obedy priamo vo firme - práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru) - práca na jednu zmenu a na trvalý pracovný pomer (nie na živnosť)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokrocily
Microsoft Excel - pokrocily

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosti s čítaním výkresovej dokumentácie - prax vo vedení ľudí vo výrobe ( jedná sa o riadenie minimálne 20 ľudí) - práca s počítačom - Word, Excel - bez požiadavky na ovládanie cudzieho jazyka

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-12-31

Informácie pre uchádzača

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme. Pracovisko sa nachádza v Čabe (pri Nitre). Práca je priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru). Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: M: +421 915 838 352 [email protected]

Stručná charakteristika klienta

Náš klient sa orientuje na výrobu špeciálnych kontajnerov, v ktorej má dlhoročné skúsenosti. Súčasťou výrobného programu je aj výroba doplnkových oceľových konštrukcií, ktoré priamo súvisia s inštaláciou technológie zákazníka.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.