Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Projektant (možnosť finančného zabezpečenia externého štúdia u absolventov)
Publikované: 22 Oct 2021

Projektant (možnosť finančného zabezpečenia externého štúdia u absolventov)

Bratislavský kraj
Projektant (Elektrotechnika a energetika) Projektant (Stavebníctvo a reality) Projektant (Strojárstvo)
plný úväzok
1500 eur / mesiac
od 1200 Eur - pre absolventov, v závislosti od významnosti profesie, praxe, referencií a pod. Od 1500 Eur a viac - v závislosti od praxe, odbornej spôsobilosti, referencií a pod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca v projekčnom tíme na vytváraní projektovej dokumentácie * komunikácia s tímom danej sféry * komunikácia s externými dodávateľmi a firmami

Zamestnanecké výhody a benefity

* možnosť finančného zabezpečenia externého štúdia * prémie do výšky 35% * 13. plat * mimoriadne odmeny, príplatky * príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie * podpora pre osobný a profesijný rast, široké možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné, jazykové, manažérske) * odborné exkurzie v zahraničí * príjemné pracovné prostredie, samostatná tvorivá práca * sociálne a zdravotné zabezpečenie * kultúrne a športové vyžitie

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - zaklady

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* prax v odbore je výhodou * vítaná odborná spôsobilosť * vítaná je znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je líder na trhu projektových spoločností so stabilným zázemím s celoslovenskou pôsobnosťou. Oblasť v projekcii je zameraná najmä na dopravnú infraštruktúru a s ňou súvisiace stavby, občianske, bytové, administratívne a priemyselné stavby.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.