Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Ak ťa baví účtovníctvo a máš rád administratívu naša ponuka je pre teba tá práva.
Publikované: 6 Apr 2022

Ak ťa baví účtovníctvo a máš rád administratívu naša ponuka je pre teba tá práva.

Bratislavský kraj
Bratislava, Slovensko
Ekonóm Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo) Účtovník
plný úväzok
1200 - 1400 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou finančného tímu v našej spoločnosti a pracuj ako Junior účtovník. U nás máš možnosť prehĺbiť tvoju lásku k číslam. Ak si junior vôbec to nevadí, ak máš skúsenosti je to naopak výhoda. Tvojou úlohou bude najmä: • evidencia a kontrola účtovných dokladov (faktúry, interné doklady a i.) • príprava a kontrola podkladov pre fakturáciu klientom • aktívna spolupráca s pobočkami spoločnosti vo veci fakturácie • príprava, kontrola hlásení a interný reporting • komunikácia s dodávateľmi, správa nákupu, nákupných objednávok • vykonávanie administratívnych úkonov podľa požiadaviek a potrieb nadriadeného • podpora nášho finančného tímu

Zamestnanecké výhody a benefity

• flexibilná pracovná doba • home office • multisport karta • príspevok na jazykové kurzy • 3x sick day počas kalendárneho roka, vernostné prémie, školiaci program a iné benefity spoločnosti • zázemie stabilnej spoločnosti a podpora od manažmentu • príjemné pracovné prostredie a kolektív spolupracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozícia je pre teba tá pravá, ak: • ťa baví účtovníctvo a máš skúsenosť aspoň 1 rok • máš rád administratívnu prácu

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Kontaktná osoba: Michaela Pišiová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.